Kariera

Serwisant - doradca techniczny

Aspa Zgrzewanie
umowa o pracę Wrocław pełen etat

Obowiązki na stanowisku:

  • Bezpośrednia obsługa klienta
  • Serwis (uruchomienie, naprawa i konserwacja) urządzeń zgrzewalniczych
  • Praca u klienta – wizyty serwisowe
  • Praca w zakresie elektryki, elektroniki, pneumatyki, mechaniki, automatyki
  • Prowadzenie dokumentacji z wykonanych usług

Wymagania na stanowisku:

  • Wykształcenie minimum zawodowe (elektryk lub pokrewne)
  • Uprawnienia elektryczne do 1kV lub chęć ich zdobycia
  • Wiedza techniczna
  • Udokumentowane doświadczenie – min. 2 lata – w montażu, serwisie lub utrzymaniu ruchu
  • Prawo jazdy kat. B, doświadczenie w prowadzeniu samochodu
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • Dyspozycyjność

Oferta firmy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Praca jednozmianowa na pełny etat
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Kultura niekorporacyjna
  • Opieka medyczna
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Bardzo dobra lokalizacja (w pobliżu dużego węzła komunikacji miejskiej)
  • Bliskość żłobka i przedszkola oraz obiektów sportowo-rekreacyjnych

    Załącz swoje CV w formacie PDF lub DOCX:

    Załącz swój list motywacyjny w formacie PDF lub DOCX:

    * Pola wymagane