ASPA
  M&M

Galeria Łucznik

100% zadowolnych klientów

Prowadzona przez spółkę M&M Galeria Łucznik to nowoczesny sklep internetowy, który jest oficjalnym dystrybutorem produktów marki Łucznik. Naszą ofertę kierujemy zarówno do klienta detalicznego, jak i odbiorców hurtowych z sektora small business. Realizujemy zamówienia nie tylko na terenie Polski, ale też całej Unii Europejskiej, zdobywając coraz szersze uznanie wśród krajowych i zagranicznych Klientów.

Nasze największe atuty to:

  • szeroki, zróżnicowany wachlarz produktów,
  • fachowa obsługa, która odpowie na najbardziej skomplikowane pytania,
  • błyskawiczna realizacja zamówień.

Indywidualne podejście do każdego Klienta znajduje odzwierciedlenie w licznych pozytywnych opiniach. Najbardziej cieszy nas jednak fakt, że Kupujący do nas wracają.

Wbrew obiegowej opinii, marka Łucznik to nie tylko maszyny do szycia – oferta naszego sklepu obejmuje znacznie więcej produktów niż wspomniane maszyny i akcesoria do nich, overlocki, przybory krawieckie, czy fachową literaturę poświęconą szyciu. Na stronach Galerii znajdziecie również szeroki wybór artykułów gospodarstwa domowego, przyborów higienicznych i zestawów kreatywnych dla dzieci.

M&M Sp. z o.o.
ul. M. Miechowity 1
51-162 Wrocław, Poland

NIP: 894-303-64-06
KRS: 0000403267

Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej
we Wrocławiu VI Wydział Gospodarczy KRS
Wysokość kapitału zakładowego: 50 000 zł
Klienci cenią nas za bogatą i szeroką gamę produktów, którą stale rozbudowujemy, fachową i szybką obsługę oraz błyskawiczną realizację zamówień składanych przez internet. Lubią też odwiedzać nasz stacjonarny sklep przy ul. Miechowity 1 we Wrocławiu.
Reagujemy na potrzeby Klientów

Szybkie i bezpieczne zakupy

dbamy o kupujących

Dzięki nowoczesnej konstrukcji strony, składanie zamówień oraz dokonywanie płatności jest szybkie, komfortowe i intuicyjne. Z kolei Panel Klienta, do którego dostęp mają wszyscy zarejestrowani Użytkownicy, sprawia, że obsługa posprzedażowa przebiega niezwykle sprawnie.

Rozbudowany system lojalnościowy, rabaty dla stałych Klientów, a także 30-dniowy termin na zwrot towaru w połączeniu z profesjonalnym doradztwem mailowym, telefonicznym oraz za pośrednictwem mediów społecznościowych sprawiają, że Galeria Łucznik jest sklepem, w którym po prostu chce się robić zakupy i do którego z przyjemnością się wraca.

Zakupy możecie robić nie tylko przez internet. Mamy także dedykowany, mieszczący się przy ul. Miechowity 1 we Wrocławiu, sklep stacjonarny, w którym można nie tylko odebrać złożone przez Internet zamówienie, ale też zrobić zakupy. Oferujemy w nim te same produkty, które są do nabycia on-line, przy czym wszystkie możecie na miejscu obejrzeć i wypróbować.

Odwiedzając nas we Wrocławiu możecie również wziąć udział w warsztatach i kursach szycia, które organizowane są w przylegającym do sklepu nowoczesnym atelier krawieckim.

ZAPRASZAMY DO GALERII ŁUCZNIK