O grupie
  ASPA

Silni tradycją

Stabilność i rozwój od 2000 roku

Początki Grupy Kapitałowej ASPA sięgają 2000 roku, kiedy obecni właściciele kupili większościowy pakiet akcji państwowego Przedsiębiorstwa ASPA S.A. Jesteśmy wierni zapoczątkowanej w 1945 roku tradycji, dlatego cały czas jednym z kluczowych obszarów, w których się specjalizujemy, jest produkcja specjalistycznego sprzętu do zgrzewania metali. Zajmuje się tym spółka ASPA Zgrzewanie. Działalność ta stanowi tylko wycinek naszej wszechstronnej oferty.

Rozwój Grupy ASPA

Jesteśmy liderem zmian

Stawiamy na innowacje i śmiało patrzymy w przyszłość

Nastawienie na rozwój oraz wspieranie polskich firm zaowocowały zakupem legendarnej marki Łucznik, z kolei wydzielona z Grupy spółka ASPA Electro zajęła się odbudową rynku maszyn do szycia, otwierając na nowo modę na szycie w domu. Ogromna aktywność ASPA S.A wyzwoliła kolejne inwestycje. Jedną z nich było stworzenie spółki M&M obsługującej działalność e-commerce (Galeria Łucznik), zakup profesjonalnego biura doradczo-rachunkowego (Dom Doradztwa Biznesowego Progres sp. z o.o.), założenie spółki zajmującej się wynajmem nieruchomości, w tym powierzchni produkcyjnych (ASPA Estate), powołanie biura projektowego (MFZ Consulting) oraz rozbudowa potencjału produkcji zgrzewarek na rynku czeskim poprzez akwizycję marki Jesva i założenie spółki Jespa.

Otwartość na nowe rozwiązania, która wpisuje się w misję Grupy, stała się impulsem do zainwestowania w innowacyjną wynalazczość. Reprezentantem tej dziedziny jest w naszym portfolio spółka Thermic Schell. Najmłodszą spółką w rodzinie ASPA, a zarazem odpowiedzią na zapotrzebowanie na rynku, jest PFP, która zajmuje się udzielaniem indywidualnych pożyczek konsumenckich.

Posiadamy szerokie i różnorodne kompetencje menedżerskie oraz duże doświadczenie poparte wieloletnią obecnością na rynku. W każde z podejmowanych przez nas działań angażujemy się z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem.
Bazujemy na relacjach i zaufaniu.

Jako Grupa Kapitałowa posiadamy szerokie i różnorodne kompetencje menedżerskie oraz duże doświadczenie poparte wieloletnią obecnością na rynku. Sami, krok po kroku, opracowaliśmy know-how, które wykorzystujemy przy współpracy z Klientami. W każde z podejmowanych przez nas działań angażujemy się z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Szanujemy Partnerów biznesowych, jesteśmy otwarci na nowe pomysły, inicjatywy i rynki. Nie boimy się wyzwań i realizujemy projekty, wykorzystując przy tym połączone siły, doświadczenie oraz różnorodność wszystkich spółek naszej Grupy. Wspólnie wyznaczamy dalekosiężne cele i konsekwentnie do nich dążymy.

Współpracę pomiędzy podmiotami ASPA GROUP idealnie oddaje nasz hasło „W GRUPIE SIŁA”.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą poszczególnych spółek naszej Grupy.