ASPA
  Electro

Marka z długą tradycją

Kreujemy i popularyzujemy rynkowe trendy

ASPA Electro kontynuuje wieloletnie tradycje produkcji maszyn do szycia Łucznik. Nasza marka to 100% polskiego kapitału, a także niezmienna jakość i trwałość oferowanych produktów. Bazujemy na wiedzy technicznej pracowników dawnego Zakładu Maszyn do Szycia Łucznik, a także na najnowszych technologiach. Naszą receptą na sukces jest szacunek dla tradycji oraz otwartość na nowoczesne rozwiązania.

Dziś połowa kupowanych maszyn do szycia w Polsce ma na sobie legendarne logo „Łucznik”. Nasze produkty dostępne są nie tylko w 9 największych sieciach handlowych w Polsce, czy sklepach specjalistycznych, ale także w sprzedaży internetowej.

ASPA Electro to jednak coś więcej niż tylko fachowy sprzęt. To firma, która kształtuje i wyznacza obowiązujące trendy oraz popularyzuje sztukę szycia.

Nasz blog „Przepis na szycie” to zbiór praktycznych porad i przepisów dla wszystkich miłośników wyszywania, obszywania, przerabiania i tworzenia nowych wzorów. Wspieramy również pasjonatów, organizując konkurs na Szyciowego Bloga Roku.

ASPA Electro Sp. z o.o.
ul. M. Miechowity 1
51-162 Wrocław, Poland

NIP: 895-187-00-64
KRS: 000-026-89-40

Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej
we Wrocławiu VI Wydział Gospodarczy KRS
Wysokość kapitału zakładowego: 350 000 zł
W 1954 roku do polskich domów trafiły pierwsze maszyny, na których widniało legendarne już logo marki “Łucznik”. Nowoczesne rozwiązania wprowadzone w pierwszych modelach naszych sprzętów zrewolucjonizowały nie tylko sam proces, ale i podejście do szycia.
Lider na rynku maszyn do szycia

To nie tylko szycie

Chętnie wspieramy akcje charytatywne

Wierzymy, że szycie to nie tylko pasja, to także działalność, która może być pożyteczna społecznie. Dlatego uczestniczymy m.in. w akcjach charytatywnych związanych z szyciem maskotek i poduszek, a także w inicjatywach związanych z nauką szycia dla osób niepełnosprawnych.

Długoletnia historia marki i jej odrodzenie po przejęciu przez Grupę ASPA pokazują, że polskie korzenie mają ogromne znaczenie w opinii Klienta i są często podkreślane jako decydujące w procesie wyboru produktów.

Chcąc rozwijać naszą markę i zaspokajać oczekiwania Klientów, wzbogaciliśmy naszą linię produktową – oprócz maszyn oferujemy też drobny sprzęt AGD, taki jak czajniki, sokowirówki czy krajalnice. ASPA Electro to polski sprzęt w polskim domu.

Historia marki Łucznik