ASPA
  Jespa

Połączone doświadczenia

Razem możemy więcej

Dwudziestoletnia współpraca między największymi producentami zgrzewarek w Europie Środkowo-Wschodniej, czyli polską firmą ASPA Zgrzewanie i czeską JESVĄ, zaowocowała specjalistyczną fuzją na najwyższym poziomie. W 2017 roku te dwa sprawdzone brandy połączyły siły i – wiążący się z nimi – potencjał kompetencji. W przeszłości marki zdobywały doświadczenia dostarczając wysokiej jakości urządzenia, szczególnie dla przemysłu samochodowego. Obecnie obie spółki wchodzą w skład jednej grupy kapitałowej – ASPA GROUP – kontynuując swoją działalność na naturalnych dla siebie rynkach.

Jespa s.r.o.
ul. M. Miechowity 1
51-162 Wrocław, Poland

NIP: 000-000-00-00
KRS: 0000000000

Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej
we Wrocławiu VI Wydział Gospodarczy KRS

mBank O/WROCŁAW
00 0000 0000 0000 0000 0000 0000
Połączone siły, kompetencje i wiedza ekspercka są dla naszych Partnerów gwarantem najwyższej jakości oferowanych przez nas produktów. Długoletnia obecność na runku, a także jego dobra znajomość sprawiają, że dajemy Wam nowoczesne i wysokowydajne rozwiązania w dziedzinie zgrzewania metali.
Znamy się na tym, co robimy

Na rynku od ponad 100 lat

Rodzinna firma z tradycjami

Marka JESVA istnieje na rynku czeskim już od 1905 roku. Od początku swojej działalności związana jest ze specjalistycznym łączeniem metali, począwszy od spawalnictwa. W latach 60. XX wieku firma rozszerzyła swoją ofertę o zgrzewanie.

Od początku istnienia, marka była związana z rodziną Jeżków. W długiej historii pojawiła się jednak przerwa związana z jej nacjonalizacją w 1947 roku. Wówczas nastąpiła zmiana nazwy na ZEZ Horice. Pod tym szyldem firma działała do 1995 roku, kiedy to wnukowie założyciela JESVY ponownie stali się właścicielami przedsiębiorstwa i kontynuowali działalność aż do czasu połączenia swoich sił ze sprawdzonym polskim partnerem, które – jak już wspomnieliśmy – nastąpiło w 2017 roku.

Gwarancja najlepszej jakości

Oferujemy sprawdzone rozwiązania

Długoletnie doświadczenie i dobra znajomość rynku sprawiają, że naszym Klientom oferujemy nowoczesne i wysokowydajne rozwiązania w dziedzinie zgrzewania metali. W swoim portfolio posiadamy:

  • maszyny punktowe,
  • maszyny garbowe,
  • maszyny doczołowe,
  • maszyny liniowe.

Naszym ogromnym atutem jest fachowość – specjalizujemy się w rozwiązywaniu problemów Klientów, dostarczając im rozwiązania optymalnie dostosowane do ich potrzeb i wymagań.