Kariera

Elektryk- konserwator

Aspa Group
umowa o pracę Wrocław pełen etat

Oczekiwania wobec kandydatów

  • Wykształcenie minimum zawodowe kierunkowe;
  • Doświadczenie w pracy przy obsłudze i naprawach instalacji elektrycznych, mile widziane doświadczenie przy obsłudze maszyn i urządzeń produkcyjnych.
  • Konieczne uprawnienia energetyczne E1 do 20 kV
  • Mile widziane aktualne uprawnienia energetyczne E2 w zakresie obsługi sieci cieplnych

Zadania na stanowisku pracy

  • Obsługa obwodów zasilania elektrycznego, kompresorów, urządzeń wentylacyjnych, instalacji grzewczych
  • Usuwanie awarii instalacji elektrycznej i wykonywanie drobnych napraw wszelkiego rodzaju na terenie firmy
  • Wykonywanie napraw części elektrycznej maszyn i urządzeń

Oferta firmy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Praca z marką o bardzo dobrej pozycji i reputacji w branży
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Kultura niekorporacyjna
  • Opieka medyczna
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Bardzo dobra lokalizacja (w pobliżu dużego węzła komunikacji miejskiej)
  • Bliskość żłobka i przedszkola oraz obiektów sportowo-rekreacyjnych

    Załącz swoje CV w formacie PDF lub DOCX:

    Załącz swój list motywacyjny w formacie PDF lub DOCX:

    * Pola wymagane