Kariera

Handlowiec - doradca techniczny

Aspa Zgrzewanie
umowa o pracę lubelskie, mazowieckie, podlaskie, dolnośląskie pełen etat

Obowiązki na stanowisku

  • Pozyskiwanie nowych klientów z branży ogrzewalnictwa metali
  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji handlowych z klientami
  • Regularne kontakty z klientami, sprawdzanie ich potrzeb i możliwości rozwoju
  • Doradztwo techniczne i sprzedaż urządzeń, części zamiennych oraz usług serwisowych
  • Koordynacja na etapie wykonania projektów zleconych przez klientów

Wymagania na stanowisku

  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe
  • Minimum 2 – 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku doradcy technicznego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność przekazywania wiedzy technicznej
  • Umiejętność zrozumienia potrzeb klienta i dostosowywania rozwiązań technicznych, oferowania rozwiązań modułowych
  • Zdolności interpersonalne

Oferta firmy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Praca jednozmianowa na pełny etat
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Kultura niekorporacyjna
  • Opieka medyczna
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Bardzo dobra lokalizacja (w pobliżu dużego węzła komunikacji miejskiej)
  • Bliskość żłobka i przedszkola oraz obiektów sportowo-rekreacyjnych

    Załącz swoje CV w formacie PDF lub DOCX:

    Załącz swój list motywacyjny w formacie PDF lub DOCX:

    * Pola wymagane